Роналдо ја почести неговата мајката со новата „мечка“

4 мај, 2020
рондалдо

Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо ја изненади својата мајка со вреден подарок за Денот на мајката.

Марија Долорес на социјалните медиуми се пофали со новиот Мерцедес што го доби од ѕвездата на Јувентус.