Роналдо се смее и ужива: Причината за задоволството на Кристијано ќе ве направи поразлични

19 април, 2020
Naslovna

Фудбалерот на Јувентус, Кристиано Роналдо сака да позира на Инстаграм со семејството. Нивната најнова заедничка фотографија е направена во Португалија, каде Роналдо се изолираше додека не помине пандемијата на коронавирус. На сликите се Кристиан Јуниор, близнаците Ева Марија и Матео и Алан Мартин, кои се многу среќни и насмеани.

View this post on Instagram

The best way to start the day 🙏❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on