Русинката доби 100.000 лајкови на инстаграм за 10 минути. Можете ли да видите зошто!?

8 јули, 2020
ргдфгфдг

Атрактивната манекенка Ирина Шајк, која наводно, откако се разведе со Бредли Купер, се впушти во романса со Вит Шнабел, успеа да го „запали“ Инстаграм. Русинката објави селфи – влажна коса, „совршен градник за секоја жена“ … но материјалот и бојата не се она што ги натера фановите да коментираат…

Градникот е, веруваме, одличен, но тангата е она што и донесоа на оваа фотографија 100.000 лајкови за десет минути!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi