Сакала да стане чесна сестра и невина да влезе во брак: Андриана Лима сега има други приоритети!

24 јули, 2020
andriana lima

Манекенката Адријана Лима беше во брак со Марко Јариќ, со кого има две ќерки. Таа секогаш беше горда на нејзината природна убавина, но и на својата верба и фактот што таа оди во миса секоја недела.
Овој пат, Лима позираше со црвен кармин, во костум за капење, а она што сите го коментираа беше нејзината биста. Некои дури тврдеа дека ставила импланти, а вие можете сами да процените според фотографиите од пред и потоа.
Патем, исто така е познато дека Лима ја носи бекстејџ и се моли пред да излезе на пистата. Пред да стане манекенка, таа сакаше да биде монахиња. Таа е многу духовна, верува во енергија, природа и духови. Таа рече дека во брак ќе влезе како невина жена.

View this post on Instagram

🌹SUMMER MOOD🌹

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

View this post on Instagram

✨#jamesbondgirl @puma ✨

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi