Сања Николиќ се породи пред половина година, а сега позираше пред огледало и покажа како се држи со килограмите (фото)

12 ноември, 2020
sanja

Помина нешто повеќе од половина година откако на средината од месец април сопругата на раперот Марко Салткаристика, екс- мисица и водителка, Сања Николиќ, стана мајка за првпат.

Таа на свет го донесе својот прв наследник кој го носи името Моша, но оттогаш многу ретко, па речиси и воопшто не објавува моменти од мајчинството во нејзиното секојдневие.

Сања за ралика од сопругот Марко не е често активна на социјалните мрежи, но понекогаш знае да изненади со објава како овој пат, но имаше и повод и причина.

Сања позираше во огледалото, а од приложеното селфи можеше да се види дека одлилично изгледа и нема проблеми со килограмите во постпартум периодот.

Но, причината поради која позираше не беше да покаже како изгледа, туку да покаже дека носи маичка која е направена специјално за поддршка на лицата со ретката Вилсонова болест.

Во овва поддршката и се приклучи и Слаткар, а истото на своите профили го направија и Каролина Гочева и Милена Антовска Станковска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi