Се бореше да го сочува бракот со Дејвид, но кога слушна за неговата афера со асистентката Викторија веднаш реагираше

29 јули, 2020
сдсддс


Дејвид и Викторија Бекам се сметаат за една од најпопуларните парови на планетата. Тие се во брак повеќе од дваесет години, а нивната љубовна приказна е поврзана со добро филмско сценарио. До моментот кога се запознаа, Дејвид веќе беше успешен фудбалер на Манчестер Јунајтед, а Викторија беше член на групата „Spice Girls“. „Ако не ме повикаш, следниот пат кога ќе те видам, ќе те удрам на незгодно место“. – Викторија Адамс се закани со срамежливиот Дејвид Бекам, мавтајќи кон него додека ги напушти клупските простории на стадионот Манчестер Јунајтед во 1997 година. Ова беше втор пат Викторија да присуствува на негова игра.

Викторија Бекам проговори за сексуалниот живот со Дејвид ...

За прв пат, Бекам ја пропушти можноста да го побара нејзиниот телефонски број, но овој пат Викторија дојде во ВИП салонот со својот менаџер по натпреварот и средбата со Дејвид беше неизбежна. Сепак, средбата со нив не беше само случаен романтичен момент. Како што некогаш пишуваа странските медиуми, поп гуруто Фулер виде голем потенцијал во Виторија и едноставно нареди да најде некој многу познат и успешен. „Те гледам со некој многу познат, мислам дека некој познат фудбалер е она што ти треба во моментот“. Фулер не мораше да размислува предолго и да вложи премногу напор да го привлече најимпозантниот фудбалер на Манчестер Јунајтед во прегратка на жена која наскоро ќе стане негова сопруга. Викторија вешто го покри своето слабо знаење за фудбалот со генерален комплимент на Бекам: „Одлична игра, Дејвид“, на која љубезно одговори: „Мило ми е што уживаше, Викторија“.

Некогаш се шпекулираше дека Дејвид ја измамил Викторија со неговата лична асистентка Ребека Лус.

Викторија се закани на Ребека. Неколку часа подоцна таа го напушти неговиот стан. Следната вечер тие повторно се сретнаа во барот на предјадење. Сведоците тврдеа дека цела вечер ги допирале нозете под масата, а после вечерата се вратиле во хотелот. Неколку дена подоцна нивната врска повеќе не беше тајна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi