Се фрли од скапата јахта и започна да нурка- кога ќе видите што правеше под вода Георгина со Роналдо нема да ви биде добро (ВИДЕО)

26 август, 2020
georgina

Девојката на Кристијано Роналдо и идна сопруга е повторно во центарот на вниманието.

Гергина Родригез и Роналдо со денови поминуваат заедно крстајќи ја скапа јахта по Азурниот брег.

View this post on Instagram

🌅

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Шпанската убавица сега објави видео на Инстаграм за да ги покаже своите вештини за нуркање.

View this post on Instagram

Que afortunada me siento ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Таа го истражуваше подводниот морски свет, но фановите природно уживаа во нејзиното привлечно тело.

За само четири часа, видеото го гледаа над четири милиони луѓе.

View this post on Instagram

🧜🏽‍♀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on