Се намачи со лежалката, па ја истакна позадината по која е препознатлива: A, oна што го објави подоцна е вистински рај за очи!

10 септември, 2020
32211720-0-image-a-74_1598000797156

Деми Роуз на Инстаграм објави видеа кадешто е целосно гола во базенот.

Манекенката Деми Роуз (26) повеќе од еден месец ужива на шпанскиот остров Ибица, а секој ден оди  чекор понатаму со голотијата.

Деми, која се прослави со своите изразени облини и фотографии со минимална облека, имаше малку проблем со поставувањето на  лежалката во луксузниот хотел. Кога го реши ова, таа се испружи на стомак и ја истакна бујната позадина во танга.

Роуз цело време правеше селфи и ја проверуваше својата фризура за никој случајно да не ја сними неуредна. Манекенката се сончаше со шминка на лицето, а потоа изненади објавувајќи видео на Инстаграм.

View this post on Instagram

Sweeter than 🍯 @prettylittlething

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Имено, таа на Инста стори објави видеа во кое е целосно гола во базенот. Ова сигурно ги воодушеви нејзините бројни следбеници, кои бројат 14,4 милиони и не можат да се заситат од нејзините голи објави.