Се откажа од марихуаната и алкохолот само затоа што е бремена?

26 јуни, 2020
гхјкл,ч

Американската пејачка и поранешна ѕвезда од серијалот „Хана Монтана“ Мајли Сајрус неодамна призна дека води здрав живот во последните шест месеци, без пороците со кои „мака мачи“ веќе неколку години. Иако открила дека се свртела кон нов живот пред се поради операцијата на гласните жици, таа признава дека е среќна што може да живее среќно и мирно. Како што самата открила, семејните односи сега се подобри. Сепак, по нејзината спомената изјава за списанието „Variety“, веста излезе во јавноста до медиумите дека од пороците се откажала само затоа што е бремена.

View this post on Instagram

captain’s dance with the devil

A post shared by @ codysimpson on

За јавноста е познато дека Мајли отворено се залагаше за консумирање марихуана. Токму оваа врска ги натера многумина да помислат дека пејачката е бремена. Имено, на 20 април, кога се слави денот на марихуаната, таа јавно рече дека не пуши. Таа изјава шокираше многумина. Како резултат, се покренаа шпекулации за нејзината бременост. ‘Таа ја поминува целата своја изолација со момчето Коди Симпсон, па затоа не би било изненадувачки ако се впуштат во таа авантура. Верувам дека затоа одлучи да се откаже од пушењето ‘, се зборовите на анонимен извор.

View this post on Instagram

Park Ave Armory with @marcjacobs shot by @vijatm

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

View this post on Instagram

🏴‍☠️

A post shared by @ codysimpson on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi