Се појави после долго време и тоа во прегратка на мистериозна девојка

8 јули, 2020
ерере


Откако призна дека скоро го загуби животот на крајот на минатата година, американскиот актер Зак Ефрон се повлече од јавниот живот. Со оглед на тоа што долго време не сме го виделе на филмското платно, не е изненадување што тој ретко се појавува во јавноста. Сепак, папараците „го фаќаат“ повремено во Австралија, каде што привремено се пресели. Овој пат беше виден со мистериозна бринета, за која подоцна беше откриено дека е келнерката Ванеса Валидарес.


Најновите фотографии се направени во локално кафуле во малиот град Бајрон Беј. Таму ја прегрна келнерката, а насмевките и интимните допири покажаа дека имаат блиска врска. И покрај строгите мерки на претпазливост за коронавирус, тие исто така разменија бакнеж на образот. Сепак, според странските медиуми, нема романса помеѓу актерот и Ванеса, бидејќи тој е во долготрајна врска со неговата 27-годишна колешка Халстон Сага.


Зак, наводно, живее недалеку од нудистичката плажа Белонгил Бич со месеци. Тој еднаш рече дека сака да остане во Австралија затоа што му е лесно да остане анонимен. „Она што го сакам кај таа земја, а тоа го немаме во Калифорнија, е што има толку многу плажи каде воопшто нема луѓе“, рече актерот, кој веќе размислува да купи куќа. Според сите извештаи, животот далеку од Америка и јавниот живот го привлекоа совршено.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi