Се претпоставува дека е мртва: Спасувањето на исчезнатата глумица се претвори во потрага по телото

11 јули, 2020
фгхј

Американската актерка Наја Ривера исчезна пред 24 часа. Ѕвездата на серијалот „Glee“ се изгуби без трага, откако изнајми брод со својот четиригодишен син Џози за да ужива во езерото Пира. Како што открило малото момче кога го нашле луѓе од друг брод, мајка му и тој пливале и после тоа веќе не можел да ја најде. Иако овој случај се претпостави дека е жртва на давење на самиот почеток на истрагата, по извршената 24-часовна потрага, веќе не се смета за спасување, туку за пребарување на тело. Причината за ова е мислењето дека актерката за жал починала.


Како што истакнаа, за жал, нема повеќе траги од живот. „Тоа е трагична несреќа“, рече главниот шериф. На крајот, тие рекоа дека целта е да се најде нејзиното тело за да може нејзиното семејство да и ’каже збогум. Да потсетиме, Наја изнајмила брод во средата попладне, за да ужива на езерото со нејзиниот мал син. Неколку часови подоцна, друг брод го пронашол малото момче сам среде езерото. Иако Џоси е безбеден,по неговата мајка сè уште се трага. Најновите детали за овој случај, заедно со семејството, ги шокираа многу sвезди и обожаватели на 33-годишната актерка. Рајан Дорси, поранешен сопруг и таткото на малиот Џози веднаш пристигнал на местото каде исчезнала. Тој е презаситен и само им рече на медиумите дека не може да коментира за ништо и дека е крајно загрижен. Тој не знаеше за плановите на неговата поранешна сопруга.

View this post on Instagram

El sol 🌞

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi