Се сеќавате на Химен? Тој изгледа импресивно на 62 години и покажа зошто

9 април, 2020
himen1

Ѕвездата на акциските филмови Долф Лундгрен не мирува ниту дур е во карантин. Поради затворањето на теретаната, тој е принуден да тренира дома, а благодарение на искуството, тоа не му претставува проблем. Користејќи минимална опрема, Лундгрен прави кружни вежби кои му помагаат да ја одржи линијата и мускулната маса на завидно ниво. Тој секоја вежба ја повторува 15 пати и не игнорира никаков дел од телото, што е потврдено со видеото што го објави на Инстаграм за да ги мотивира своите следбеници да го следат неговиот пример.

Овој 62-годишник е запаметен од многумина за улогата на Хи-Ман во филмот Masters of the Universe во 1987 година. Тој подоцна отелотвори бројни други херои, меѓу другите, појавувајќи се во четвртото продолжение на Роки, каде беше Иван Драго.

View this post on Instagram

Let’s stay safe and stay in shape!😉👊🏻

A post shared by Dolph Lundgren (@dolphlundgren) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi