Се зборува дека не се во добри односи: После Северина се огласи и Игор, неговата фотографија открива многу

8 мај, 2020
igor

Сопругот на Северина, Игор Којиќ, објави селфи на својот Инстаграм профил, на кој е фотографиран од човекот со кого седел во кафеана.

Со оглед на тоа што во Србија е укината вонредната состојба и  се отворија кафулиња и ресторани пред три дена, се чини дека Игор не дошол во Загреб со Северина, за што веќе пишуваат српските медиуми.

View this post on Instagram

🔴⚪️

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on

Северина објави видео на кое нурка во базен, откако некои медиуми напишаа дека има голема расправија помеѓу пејачката и семејството Којиќ затоа што Северина наводно инсистирала да се реновира куќата Којиќ и да се сруши базенот и да се вградат нови плочки.