Сега е официјално: Кејти Холмс и Емилио Витоло ја потврдија својата љубов на социјалните мрежи

21 декември, 2020
1372621

Фотографијата објавена на неговиот Инстаграм по повод 42-от роденден на Кејти, а потоа и актерката во нејзиното story, ќе го разбие секој сомнеж и може да се смета за прво јавно признание за нивната љубовна врска.

На црно-белата фотографија, Кејти седи во скутот на Витоло и додека се свртува кон него никој не може да ги сокрие насмевките и среќата на нејзиното лице. „Најневеројатната, нај љубезната, најубавата личност“, напиша 33-годишниот готвач покрај фотографијата, додавајќи емотикон за срце и продолжувајќи: „Секој пат кога ќе го видам твоето лице, се насмевнувам. Среќен роденден. Те сакам!’.

Katie Holmes i Emilio Vitolo
Katie Holmes i Emilio VitoloKatie Holmes i Emilio Vitolo
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris