Сеќавање од млади денови: Ким Кардашијан објави стара семејна фотографија (ФОТО)

28 мај, 2020
kim

Ким Кардашијан беше носталгична, па сподели црно-бела семејна фотографија со своите фанови.

Ким им покажа на своите пријатели на социјалните мрежи како изгледале нејзините сестри и брат кога не биле светски познати.

До Ким се наоѓа нејзиниот брат Роб Кардашијан, како и членови на познатиот клан Кардашијан-Џенер: Кортни, Кајли, Кендал и Клои.

На фановите навистина им се допадна нивната фотографија, која собра повеќе од 2,4 милиони лајкови на Инстаграм.

View this post on Instagram

FAM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi