СЕКОЈ ДЕН СЀ ПОЛОШИ ВЕСТИ ЗА ЅВЕЗДАТА НА ПОЗНАТАТА СЕРИЈА: Телото на актерка која се удави пред својот син, НИКОГАШ нема да да биде пронајдено?!

10 јули, 2020
akterka

Актерката Наја Ривера се удави во езерото за време на одморот со својот син, а надлежните сега известуваат дека можеби нема да можат да ги најдат нејзините остатоци.

Холивуд деновиве тагува заради исчезнувањето и, најверојатно, смртта на Наја Ривера, која стана позната по нејзината улога во серијата „Glee“.

Убавата актерка изнајмила чамец со синот Џоси и запловила во езерото Пиру, а медиумите сега пренесуваат дека, очигледно, таа паднала од него поради необјаснети околности. Спасувачите го нашле само момчето во чамецот, кое рекло дека неговата мајка отишла да плива и не се вратила.

View this post on Instagram

just the two of us

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi