Секојдневно се менуваше за да ги сочува браковите , но сега знае каде грешела

2 август, 2020
fefefe


Ѕвездата на филмовите „Дух“ и „Стриптиз“, Деми Мур, зад себе има три неуспешни бракови, а интересно е што го задржа презимето на својот прв сопруг, со кого беше во брак за најкусо време. Имено, познатата бринета е родена под името Деми Џан Гинис, а по нејзиниот брак со рокерот Фреди Мур (1981-1985), таа одлучи да го задржи презимето. Таа беше во брак со акциониот херој Брус Вилис од 1987 до 2000 година, во која роди три деца, а нејзиниот трет брак со младиот Ештон Качер започна во 2005 година. Иако многумина предвидуваа брз колапс, бракот траеше дури осум години. После сите овие искуства, и преостана само да пишува мемоари објавени под наслов „Внатре надвор“ што и помогна да разбере каде не е во ред.

Таа се менуваше за мажите да ја прифатат. “Сите овие години се сменив многу, одново и одново, за да се вклопам во она што мислев дека другите сакаат. Всушност, ние работиме цело време за да бидеме пожелни, но ги игнорираме нашите желби”, откри Деми. „Мислам дека тоа е целиот процес на вљубување во себе и прифаќање кои навистина сте“, додаде таа. „Поминете низ патување во кое ја цените љубовта што ве зближи и навистина дадете сè што можете… тоа е можно само ако навистина се сакате и се прифатите“, објасни актерката за своите нови сознанија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris