Секси Емили за време на карантинот изгуби многу килограми, а фановите се разочарани бидејќи ѝ “отидоа” и градите

29 јуни, 2020
emily-ratajkowski-emili-ratajkovski-830x0

Американската манекенка со потекло од Полска, Емили Ратајковски (29), во последните неколку години изгуби голем број килограми, а особено ги изгуби градите.
Имено, Емили неодамна беше фотографирана во црн топ и сиви панталони, а нејзините гради беа половина од тоа како кога холивудските папараци ја фотографираа на плажа, топлес, во 2016 година и кога имаше значително поголеми облини, за какви многу мажи сонуваат.

Убавата манекенка изгуби тежина во сите пропорции. Неодамнешните фотографии се доказ дека нејзиното губење на тежината ги зафати сите делови од нејзиното тело, особено нејзините гради, кои „се стопија“.


Отсекогаш била позната по својот рамен стомак, тенки раце и нозе, но и по бујниот задник и гради, така што сега не се знае дали изгубила тежина за потребите на работата или само сакала промена, со оглед на тоа дека пред неколку дена за првпат во својот живот стана русокоса.