Семејството Кардашијан повторно се враќа на малите екрани!

15 декември, 2020
222295_profimedia0492321849_ls

На почетокот на есента, семејството Кардашијан објави дека ќе престане да го снима сопственото реално шоу. „Keeping Up with the Kardashians“ веќе нема да се емитува следната година, а 20-тата сезона ќе биде последна.

Сепак, само неколку месеци подоцна, стана познато дека едно од најпознатите семејства во целиот свет ќе се врати на телевизија – и тоа ќе се случи побрзо од очекуваното.

Семејството Кардашијан потпиша договор со сервисот Хулу.


Договорот беше потпишан со сестрите Ким, Клои и Кортни Кардашијан, нивната мајка Крис Џенер, како и полусестри Кендал и Кајли. Оваа пријателска компанија ќе мора да создаде своја сопствена содржина што ќе се емитува не само во Америка, туку и во други земји. Деталите сè уште не се познати дали сите ѕвезди повторно ќе се појават на екраните. Во исто време, лансирањето на новата програма е закажано за следната година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris