Северина никогаш поромантична: Во провиден фустан, ги остави фановите без здив

5 септември, 2020
01d6b94d-b938-4655-a2c6-b4366bde0521


Иако излезе од самоизолацијата во која се наоѓаше две недели, Северина сè уште објавува стари фотографии на својот Инстаграм профил, кои се направени пред да открие дека има коронавирус. Така, таа објави серија фотографии на кои позира во луксузен хотел на Корчула. „Постојат оние места каде имате чувство дека веќе сте биле … Постојат и такви места за кои знаете дека ќе бидете повторно“, напиша пејачот под објавата.


За само еден час, објавата собра скоро 15.000 лајкови, а комплиментите, како и обично, не изостанаа. „Поминуваат годините, убавината останува“, „Најубава од сите“, „Убава“, „Како божица“, „Немам зборови“, се некои од коментарите. Неодамна Северина им откри на обожавателите дека го слави својот именден, па по тој повод објави и стара фотографија од нејзиниот одмор.