Северина објави фотографија од Истаграм и откри дека е во „куќата на љубовта“

9 јули, 2020
severina

СЕВЕРИНА се пофали со новата фотографија на Инстаграм и откри дека е во Истра.

Облечена во стилот на Токио од популарната серија „Ла каса де папел“, Северина позираше на терасата и мистериозно напиша: „Tokyo 📍 La Casa de… Amor “, или во превод – „куќа на љубовта“.

Северина исто така помина извесно време во родниот град Сплит, а во интервју за Радио Далмација откри дека ужива во пливање, сончање и обиколка низ Хрватска, како и дека 8-годишниот син Александар е со неа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris