Северина објави среќна вест на Инстаграм и испрати порака до сите што се нашле во слична ситуација

28 август, 2020
севеина 3

Северина на својот Инстаграм профил објави нова фотографија и им објави на своите следбеници дека мора да помине некое време во самоизолација откако дознала дека е позитивна за коронавирусот, и испрати порака до сите кои се најдоа во иста ситуација како неа.

“Здраво од другата страна. Среќен излез од (само) изолација на сите што слават”, напиша Северина со објавата, а нејзините обожаватели им испратија пораки за поддршка.


„Прослави, слави, те чекам“, „Во живо, играј, сјај“, „Честитки“, „Прекрасен ден“, „Многу си убава“, „Среќна ти беше“,  кажале во коментарите. Северина го помина своето време во самоизолација на социјалните мрежи, каде објави фотографии и видеа од архивата, но исто така напиша и за своето искуство со коронавирусот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris