Северина се пофали на Инстаграм со подарокот кој го добила во самоизолација

22 април, 2020
Насловна

Синоќа Северина го прославила својот 48-ми роденден.

Пејачката е во изолација откако се врати од Белград, а нејзините пријатели вложија напори и денес и го разубават денот. На својот Инстаграм, Северина објави видео на кое се прикажани тамбури кои доаѓаат под нејзиниот прозорец, а нејзините љубопитни соседи ја изненадија.

“Благодарам за љубовта што ми ја испративте денес. Благодарам на моите пријатели за ZOOM забавата, за тортата, за песната под мојот прозорец … Видео честитки на фановите, колегите и сите други драги луѓе … многу мислам на вас. Ве сакам сите “, напиша Северина.

Погледнете го видеото.