Северина продолжува со патетики, крши закони и сака да ја сожалуваат!

18 април, 2020
severina

Северина Којиќ пред некоја вечер е приведена бидејќи го прекршила полицискиот час, за што морала да плати казна од 400 евра.

Некои велат дека таа излетала од дома зашто се скарала со сопругот Игор, додека други велат дека се обидела да го види синот Александар.

Северина се огласила со порака на Инстаграм, а многумина не ја поддржале.

– Мисла да денот во изолација: Чувајте се од луѓето на кои и скршената шолја им е поважна од вашето скршено срце, но не судете ги зашто тие веќе се осудени.

Прво: Северина упорно порачува дека е во изолација, а јасно покажува дека е прва која ќе го прекрши полицискиот час.

Второ: Северина на Инстаграм нон стоп зборува за својата болка; да се одземе дете од мајката навистина е голема тага, но која е целта константно и јавно да се експонира тоа? Најголемата болка се трпи во самотија и кога боли премногу човек нема сила за тоа да зборува, или го кажува еднаш.