Шајло го моли Бред да ја спаси од својата мајка – Анџелина!

28 октомври, 2020
bred

„Не е невозможно сценариото да бегаш и од дома“

Поранешните сопружници, 45-годишната Анџелина Џоли и 56-годишниот Бред Пит, со години водеа „крвава“ битка околу старателството над нивните шест деца, која неодамна го доби продолжението на суд. Сепак, сето ова лошо влијае на 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс, 15-годишната Захара, 14-годишната Шајло и 12-годишните близначки Нокс и Вивиен.

Сепак, сето ова е најтешко за Шајло, првото заедничко дете на овие поранешни сопружници.


Имено, извор близок на ова славно, но и контроверзно семејство откри дека Шајло е очајна и го моли татко и да ја спаси од нејзината мајка и да ја земе кај него. ‘Нивниот‘ гаден ’развод најмногу ја погоди Шајло. Отсекогаш имала посебна врска со Бред, никогаш со Анџелина.

Го моли Бред да ја остави да живее со него “, открил изворот.
„Анџелина е преокупирана со развод и битка за старателство, но и со промовирање на својата кариера. Затоа тој не се занимава со деца и не им дава утеха. Таа, наводно, постојано е на нејзиниот мобилен телефон, праќајќи му пораки на Бред, молејќи го да ја земе кај него. Не е невозможно сценариото да побегне од дома, сè со цел да се извлече од својата мајка “, заклучува изворот.


Патем, тоа беше Шајло која се најде како најактуелна тема на јавноста, уште од детството, кога започна да се облекува како момче. Во февруари годинава го смени своето име во Џон, а странските медиуми пишуваат и дека наскоро ќе оди на операција за промена на полот. „Таа сака да биде момче, па затоа и ја скративме целата коса. Сака да носи машка облека и мисли дека е една од браќата, рече еднаш Анџелина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum