Шармантната бринета покажа зошто важи за една од најубавите жени во светот!

11 ноември, 2020
алесандра1

Алесандра Амбросио, убавата Бразилка која пред неколку години се повлече од тимот на Ангелите на Викторија Сикрет, редовно предизвикува воодушевување кај нејзините обожаватели на социјалните мрежи

Атрактивната бринета, исто како и нејзините славни колешки, како што е Емили Ратајковски, реши да се испроба во модниот бизнис, па минатата година лансираше линија на костими за капење, наречена Gal Floripa.

View this post on Instagram

🐚

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Темпераментната јужноамериканка живее на релација Калифорнија-Бразил со години, го обожава сонцето и морето и ја одржува својата беспрекорна фигура со тренирање, особено со тренирање одбојка на плажа. Убавата 39-годишна манекенка објави фотографија на Инстаграм за која доби многубројни комплименти.

View this post on Instagram

On the rocks, please !!! 🐚🌞

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Темнокосата убавица позираше во едно бикини од нејзината колекција. Оскудниот костим за капење tie-dye со трендовски детали го истакна совршено извајаниот стомак и затегнатото тело на убавата Алесандра.

Својата линија за костими за капење ја дизајнираше во соработка со нејзината сестра Алина и пријателката Корија.

View this post on Instagram

Mexican Sun 🌞

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Инаку, убавицата неодамна го прослави роденденот на својата мајка заедно со своите деца, Ања (12) и Ноа (8). Таа веќе некое време е во врска со Никола Оди, основач на италијанскиот бренд за облека Alanui, откако раскина со Џејми Мазур (39), таткото на нејзините деца. И покрај раскинувањето, Џејми и Алесандра останаа пријатели и подеднакво учествуваат во воспитувањето на децата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi