Шокантни слики од ангелот на Викторија Сикрет без шминка: Сјае на пистата, а ова е сурова реалност!

25 ноември, 2020
сс

Американската манекенка Девон Виндзор (26) беше фотографирана на улиците во Мајами додека шеташе домашно милениче, а по тој повод ги покажа своите несовршености и докажа дека ангелите на Викторија имаат и маани.

Имено, 26-годишната манекенка ја истакна својата извајана фигура додека шеташе во сончевиот Мајами, а по тој повод покажа лице полно со мозолчиња и црвенило.

Девон изгледа значително поразлично отколку на пистата „Викторија Сикрет“ и иако нејзиното тело е беспрекорно затегнато, кожата на лицето не е во добра состојба.

Носеше црни спортски хеланки и тренерки, додека русата коса ја врзаше во пунџа, па се појавија црвените точки и дамки што ги имаше на лицето. Се чини дека Девон има проблем со акните, како и дека има неколку лузни на лицето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi