“Што направи овој човек од себе? Јас би се развела!” Жените ширум светот го „уништија“ сопругот на Софија Вергара со коментарите!

3 декември, 2020
dzo-mandjanelo-sofija-vergara-830x0


Започнаа да кружат разни коментари во кои корисниците на Твитер го исмеваат
Сопругот на колумбиската ТВ водителка и актерка Софија Вергара (48), Џо Манџело (43), ја смени фризурата и ги згрози обожавателите ширум светот.

Имено, згодниот Џо, кој е во брак со најплатената ТВ-актерка од 2015 година, сега носи фризура „чироки“, и ја офарба вво сина боја па фановите сметаат дека тој веќе не е доволно привлечен човек.

Почнаа да кружат разни коментари во кои корисниците на Твитер го исмејуваа, а најсмешен од нив беше:

-Би се развела – напиша една обожавателка и собра голем број лајкови и коментари од луѓе кои се согласуваат со неа.
„Ме зафркаваш дека тој е и на другата слика хахаха“, „Овие двајца не се истиот човек“, „Кисело лице“, „Лелее не“ , „Фризурата е за улога, фала му на Бога за тоа“, беа само дел од коментарите.

Не е познато поради која улога Џо ја смени фризурата, но сите се надеваат дека тој ќе изгледа како секогаш што изгледал – како вистински мачо и латино маж за кого воздивнуваат жените ширум светот.


Да потсетиме, ѕвездата од серијата „Модерно семејство“ и нејзиниот сопруг неодамна ја прославија петтата годишнина од бракот и на социјалните мрежи споделија снимки од раскошната венчавка на Флорида, и иако Софија се приближува до својата педесетта година, мажите ширум светот сè уште копнеат по неа и нејзините совршени облини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi