Што не може со пари, може со повеќе пари: Еве што ги „натера“ луѓето да направат заради новиот дечко – само за нив!

15 јуни, 2020
kajli

Американската реалити ѕвезда и инфлуенсерка Кајли Џенер (22) беше фотографирана со мистериозен дечко со кого се држеше за рака, но сите гледаа само во една работа.

Кајли Џенер неодамна се најде среде скандал поради даночни измами, па се покажа дека таа не е најмладата милијардерка во светот, иако магазинот „Форбс“ и ја додели таа титула две години по ред.

Иако кружеа гласини дека односот со нејзината мајка Крис Џенер е нарушен поради скандалот и дека ситуацијата во семејството Кардашијан – Џенер е тензична, се чини дека 22-годишната Кајли веќе заборавила сè и решила да се релаксира на една ноќ во друштво на мистериозен дечко, која никогаш порано не бил виден во нејзиното друштво.

Двојката е снимена пред ноќниот клуб „Bootsy Bellows“ кој беше затворен до пред нивното пристигнување, но само заради нив ги отвори своите врати и тие беа единствените гости.

И двајцата имаа задоволен изглед на лицето и мала насмевка, па нејзините обожаватели се сомневаат дека ова е нивна прва љубовна средба.

Откако се забавуваа, ѕвездата и мистериозниот дечко го напуштија ноќниот клуб заедно и се упатија во непознат правец.