Брзо ја преболе атрактивната манекенка! ,,Шушкањата“ за новата љубов на Бред Пит се сѐ погласни!

7 декември, 2020
bred pit


По хитот во 2018 година „Sвездата е родена“ каде глумеше заедно со еден од најпопуларните актери во Холивуд, 45-годишниот Бредли Купер, 34-годишната пејачка и текстописец Лејди Гага повторно се врати на филмското платно. Имено, таа ќе се појави во филмот „Воз куршум“, кој се снима во Јапонија, а во него ќе се појави, ни помалку ни повеќе од холивудскиот заводник, 56-годишниот Бред Пит. Сепак, се чини дека подготовките за снимањето и донеле многу повеќе од деловна соработка. Имено, National Enquirer пишува дека Лејди Гага и Бред се вљубиле.

Lady Gaga


Близок извор зборуваше за односот помеѓу овие две sвезди за споменатиот извор. ‘Двајцата имаат многу повеќе заедничко отколку што мислат луѓето. Бред отсекогаш бил голем ‘музички глупак’. Лејди Гага, од друга страна, се фрли во филмската индустрија, а нејзината улога ја отвори улогата во хитот „Sвездата е родена“, откри „инсајдерот“, кој додаде дека врската на пејачката со момчето Мајкл Полански е во криза, што придонесе само за хемијата меѓу неа и Бред.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris