СИ ПОСТАВИ НОВ ПРЕДИЗВИК: Пејачката Сијара се породи пред еден месец, а сега позира во костим за капење!

29 август, 2020
299675_profimedia0497505489_ff

Таа сака да изгуби над дваесет килограми, како би се вратила на старо

Пејачката Сијара ги изненади сите на социјалните мрежи кога призна дека си поставила нов предизвик.

Таа се породи пред околу еден месец, а сега реши да ослабе.

“Уште 22 кила помалку! Играта започнува утре. Не знам како ќе биде со оглед на тоа што сега имам 3 бебиња, ќе треба да работам напорно на ова. Одиме, мајки”, напиша таа на својот Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris