Синот на Анџелина и Бред Пит ги запрепасти сите кои го видоа на улиците на Лос Анџелес!

29 август, 2020
profimedia-0386204384

Животот на „висока нога“ на семејството Пит-Џоли не е ништо ново, но појавата на 16-годишниот Пакс на улиците на Лос Анџелес остави многу запрепастени. Имено, младиот човек неодамна го помина тестот за возење, а од неговите родители, 56-годишниот Бред Пит и 45-годишната Анџелина Џоли, тој доби автомобил што многумина, заради неговата големина, го нарекуваат тенк.

Како што е веќе познато, во Америка е можно да се помине возачкиот тест на 16-годишна возраст, додека кај нас е од 18-годишна возраст. Но, се чини дека популарниот поранешен сопружник воопшто не се грижи за неговиот син Пакс и му верува целосно, бидејќи му е дозволено самостојно да располага и да управува со огромна Тојота.

Покрај 16-годишното момче, Бред и Анџелина имаат уште пет деца, 18-годишната Мадокс, 15-годишната Захара, 14-годишната Шајло и 11-годишните близначки Вивиен и Нокс. И покрај фактот дека многумина претпоставуваат дека на децата навистина не им недостасува ништо, други веруваат дека целата работа што им е на располагање нема цена за нивниот развод. Освен фактот дека парот се пријавил за развод уште во 2016 година, најстариот син, Мадокс, не комуницирал со Бред повеќе од една година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris