Синот на Кеба ја подгреа приказната за разводот: Игор ја ИЗБРИША Северина, една фотографија е доказ! (ФОТО)

13 мај, 2020
seve o

Синот на Драган Којиќ, Кеба, ја смени фотографијата на профилот на Инстаграм каде позира со сопругата, што многумина го толкуваа како потврда за кризата во нивниот брак.

Веќе некое време се шпекулира дека бракот на Северина и Игор Којиќ е во криза. Сега за многумина е потврда дека се разделуваат бидејќи синот на Драган Којиќ Кеба ја смени фотографијата на профилот на Инстаграм каде позира со неа.

Парот Којиќ уште од првиот ден на нивната врска го привлекува вниманието на медиумите и обожавателите, па затоа се следи нивниот чекор. Ова, се разбира, беше случај и овој пат, кога Игор ја избриша профилната фотографија од него и Северина, која долго време ја чуваше.

Сега споменатата слика исчезна, но она што за многумина не е јасно е дека Којиќ ги остави сите други фотографии од Севе на својот профил. Од друга страна, оние што ја следат нивната се изненадени што Којиќ не објавил својата заедничка фотографија долго време, скоро половина година. Сепак, оние кои ја поддржуваат љубовта им беше олеснително да видат дека Игор сè уште ја следи Северина на Инстаграм, и тоа само неа, како и таа него.