Славни личности кои даваат персонализиран поздрав на Cameo – платен!!!

24 април, 2020
Tom-Felon

Доколку сакате на некого да му пратите роденденски поздрав, честитка, или епска зафрканција која нема никогаш да ја заборават, Cameo може да ти помогне да го направиш тоа. Cameo аплиакцијата е платформа која ви овозможува контакт со славните личности и можност за барање персонализиран поздрав за твоите пријатели и фамилија- за одредена цена, се разбира. Иако на почетокот беа присутни само ветерни во музиката, спортот и филмот, Се повеќе денешни славни се приклучуваат кон забавата, вклучувајќи YouTube личности, ѕвезди од реални ТВ шоуа и модели. Мајли Сајрус се приклучи на апликацијата и тоа за 1ви Април како нејзниот карактер од Црно Огледало, Ешли О (и не, не ве лажеме).

Нејзиниот период не траеше долго, но еве неколку славни личности кои сеуште можете да ги најдете на Cameo, со цени кои варираат од разумни 50% до неверојатни 2,500$. Ќе забележете дека цените на Cameo се менуваат цело време, но овие се точни според денешниот датум на објавената статија.

Погледнете ги:

Питер Вебер

Сезона 15 од The Bachelorette  и сезона 24 од The Bachelor
Цена  $149

Кет Грахам

Бони Бонет од The Vampire Diaries
Цена  $150

Хајди Монтаг

Laguna BeachThe HillsCelebrity Big Brother, and The Hills: New Beginnings
Цена  $100

Том Фелтон

Draco Malfoy во Harry Potter
Цена  $249

Бизи Филипс

Laurie Keller во Cougar Town и водител на Busy Tonight
Цена  $150

Кетлин Џенер

Пензиониран Олимписки декатлон победник на златен медалKeeping Up With the Kardashians, и LGBTQ+ икона
Цена  $2,500

Линзи Лохан

Cady Heron во Mean Girls и Hallie Parker/Annie James во The Parent Trap
Цена $200

Миша Бартон

The Hills: New Beginnings и Marissa Cooper во The O.C.
Цена $150