Славниот актер Ентони Хопкинс со урнебесни гримаси ќе ви го разубави денот!

25 ноември, 2020
entoni-hopkins-700x467


За време на пандемијата на корона вирусот, легендарниот Ентони Хопкинс реши малку да ги насмее своите обожаватели. Славниот актер сними кратко видео во домашна верзија, а како можете да видите на видеото

– Ден 253 во карантин … Почнувам да чувствувам дека тоа се несакани ефекти. Што мислите? – напиша Ентони Хопкинс во описот на видеото.

Секако, ова видео ќе ви го разубави денот и ќе ве насмее