Софија има најдобро тело во Холивуд: не држи диета, а вака вежба секој ден!

24 април, 2020
sofija

Софија Ричи (21) со години привлекува внимание заради врската со Скот Диксон (36), кој е ријалити ѕвезда и поранешно момче на Кортни Кардашијан.

Ќерката на Лајонел Ричи се соочи со многу критики заради врската со проблематичниот Скот, но по се изгледа дека конечно нашла начин како да го скроти овој мајстор за скандали.

Откако почнале да се забавуваат, Скот се смирил и ги оставил пороците како алкохолот, па се посветил на здравиот живот кој го води Софија. Промената е очигледна.

Софија е успешна во својата манекенска кариера. Модните креатори со задоволство ја ангажираат заради нејзиниот здрав изглед кој го има благодарение на вежбањето, а не на диетите.

Погледнете како изгледа нејзиниот домашен тренинг: