Софија Милошевиќ поубава од било кога, краткото фустанче и го откри трудничкото стомаче

21 јуни, 2020
sofija-milosevic

Софија и Лука откриле дека очекуваат син, и дека свадбата ќе следи по породувањето. Денес манекенката објави фотографии, на нејзиниот профил на социјалната мрежа Инстаграм, направени за време на прошетката, каде можете да видите како напредува нејзината бременост.

Манекенката носеше едноставен фустан, но тоа не ги спречи фановите да коментираат колку е убава и колку и одговара бременоста.