Софија Вергара објави брутална топлес фотографија од деведесеттите години: Извалкана во песок го покажа и моќниот задник

16 мај, 2020
sofia

Познатата актерка пукала од сексапил дури и во младоста

Дека Софија Вергара е секс-бомба, знаат и врапчињата на гранките. Ѕвездата на серијата „Modern family“ објави нова фотографија од нејзиното минато, која исто така привлече внимание.

Имено, ова е фотографија од деведесеттите години каде Софија позираla топлес, на локална плажа во Мајами.

Оваа убавица била извалкана во песок, а нејзиниот моќен, секси задник излезе на виделина.

„Miami in the 90’s“, напиша Софија Вергара.

На фановите не им преостана ништо освен да и кажат дека е бомба.