Софија Вергара уште еднаш нè потсети каква „мачка“ била во 90-тите

14 ноември, 2020
1589843002426-sofija-vergara-830x0

Колумбиската актерка Софија Вергара важи за една од најубавите жени во светот. Дека изгледала како „милион долари“ дури и во младоста, докажа со нов пост на Инстаграм. Имено, станува збор за фотографија на Софија од 90-тите години на минатиот век. Убавицата од Колумбија позираше во бикини и шармираше многу обожаватели. „Секогаш убава“, и напиша еден обожавател. Еве ја фотографијата:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi