Сопругата на проблематичниот пејач позираше во мини-топ и минијатурни гаќички!

20 мај, 2020
biber

Хејли Бибер и нејзиниот сопруг Џастин Бибер се во карантин од март во нивниот дом во канадскиот град Ватерло.

Манекенката Хејли Бибер (23) ретко објавува фотографии од карантинот кој го поминува во Онтарио заедно со сопругот, пејачот Џастин Бибер (26), од март.

Но, овој пат таа ги изненади фановите со секси слика од сауна. „Карантинска пот“, напишалХејли, која позирше во црвен мини-топ и гаќички додека го покрива лицето со рацете. Нејзиниот пост предизвика разни реакции кај нејзините  следбеници на Инстаграм кои  се 26,9 милиони.

„Изгледаш зачудувачки“, „Совршена си, „Мојата цел е да имам вака тело“, „Сакам и таква сауна“, коментираа на нејзината фотографија.

Хејли неодамна зборуваше за нејзиниот престој во канадскиот град Ватерло со Џастин,двојката има своја куќа таму.

View this post on Instagram

quarantine sweat

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

Инаку, првенствено Хејли мислеше дека тешко ќе и падне карантинот. Сепак, се покажа дека е посреќна од кога било. „Се чувствувам како да сум повторно поврзан со себе и тоа ме направи многу среќна“, истакна таа. Таа додаде дека таа и Џастин имаат среќа што можат да ги поминуваат деновите на едноставни начини како шетање по нивниот имот.

Манекенката со Џастин неодамна ја започна серијата на Фејсбук „The Biebers on Watch“.Двојката објавува епизоди во понеделник, среда и петок, а во нив, како што истакнаа и самите,може да се види дел од нивните интимни моменти, домот и функционирањето на нивниот брак.