Срцето на ѝ е секогаш покрај него! Цеца објави прекрасна фотографија

24 април, 2020
цеца

Светлана Цеца Ражнатовиќ реши да го искористи убавото време на вистински начин.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која ужива покрај базенот и во прекрасниот сончев ден.

Имено, на фотографијата додаде интересен опис:

„Дунав, Дунав, покрај тебе моето срце остана“, напиша Цеца на фотографијата.