„Среќен ден на татковците“: Ким Кардашијан им оддаде почит на Канје Вест, Кејтлин Џенер и на скоро починатиот татко Роберт

22 јуни, 2020
kim west

Ким Кардашијан нејзиниот долгогодишен сопруг, Канје Вест, го нарече „најдобриот татко“, па сподели фотографии од нивното шест члено семејство, кое во моментов се релаксира на нивниот ранч во Вајоминг. Она што го напави дополнително значајно ова патување на 6 членото семејството, беше придружбата од таткото на Канје – Реј .

The boys: The reality star and rapper were joined by Kanye's dad Ray. Above they're seen posing with Saint, four, and Psalm, one

„Среќен ден на татковците и на најдобриот татко !!!!“ Кардашијан напиша во насловот. „Благодарам што го правиш животот толку многу забавен! Ти им го пружаш најубавиот живот на на нашите деца! Те сакам многу!!!

Крис Џенер исто така се приклучи кон честитката и се обрати кон татковците на сите нејзини внучиња, но го спомена и поранешниот сопруг Роберт, кој неодамна почина,  споделувајќи неколку стари фотографии.

All kinds of dads: Momager Kris Jenner also shared some messages to men in her life

Back when: Later Kim shared pictures of other important fathers she knows

Cait is great: She sent her love to Caitlyn Jenner, mom Kris' ex

Остатокот од сестрите не останаа рамнодушни на овој посебен ден, па и тие одадоа почит и честитки, споделувајќи слики со нивните татковци, но и татковците на нивните деца.

Кајли, превзема поголем чекор од една обична честитка на социјалните медиуми, па приреди вечера во амбиент накитен со свеќи, цвеќиња и сини балони кои го формираа исписот ” Среќен ден на татковците”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi