Сталоне кариерата ја почнал со порно филм, па потоа станал славниот Роки

7 јули, 2020
иујоклмкл

Силвестер Сталоне има светски позната кариера со филмовите „Роки“ и „Рамбо“. Иако сите се сеќаваат на него како боксер, неколку години пред тоа го снимаше порнографскиот филм „Italian Stallion“

Не сакајќи да биде запаметен само како актер, во 1976 година го заврши, наводно за три дена, сценариото за подемот на анонимниот боксер Роки, добивајќи огромна популарност.

Тој е познат по Роки, но малкумина знаат дека оваа холивудска ѕвезда глумеше во порнографскиот филм „Италијански пастув“ во младоста. Тој рече дека во тоа време бил практично бездомник и недостигот на пари го принудило да го стори тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi