Стилистката откри кој е „најтежок“во Холивуд: Ако 2020 година беше личност, тоа ќе беше таа

11 август, 2020
здсдсд

Холивудскиот стилист Тамаран реши да зборува за лошите страни на славните дами со кои мораше да се справи во нејзината деветгодишна работа. Некои, како Кери Андервуд и Селена Гомез, останаа во нејзините убави сеќавања, но други доста ја навредуваа, а Тамаран ги откри причините на Тик Ток. Имаше непријатно искуство со својата инаку омилена актерка Мариса Томеи. За неа, раскажуваше како постојано доцнела, едвај поздравувала и пиела јогурт додека се облекувала во скапи фустани. Исто така, вели Тамаран, Мариса е многу пребирлива кога станува збор за облеката, па мораше да врати многу парчиња облека.

ј ло 2 - Шеталиште


И на Џенифер Лопез, исто така, даде ниска оцена. „Ја познавам со години и има причина што таа не може да задржи стилист. Додека разговарате со неа, не можете да ја погледнете“, рече таа.

Кетрин Хејгл за пелените | Твое Бебе

Многу ја налути и актерката од Вовед во анатомија, Кетрин Хејгл. „Да беше личност 2020 година, ќе беше таа. Пријателите кои работеа со неа ми рекоа дека таа е многу тешка личност и дека е постојано лута“, тврди Тамарин. Таа ја оцени како најлоша актерка Алексис Канап затоа што имаше најлошо искуство со неа. “Некои познати личности ви плаќаат веднаш, некои не а некои мислат дека не мора да плаќаат. Една од последните е Алексис Кнап. Кога го пробувавме фустанот, јадеше чоколадна торта. Парчињата паднаа на фустанот кој не можеше да се исчисти „И позајмив накит вреден 1.300 американски долари за кои таа подоцна тврди дека не може да го најде. Кога мојот шеф праша кога ќе плати, таа одговори: Дали морам да ти платам?’ “, Вели таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris