Страст на плажа: Пејачката и помладото момче не ги тргнаа рацете еден од друг

7 јули, 2020
sxcvbnm,


Пејачката и поранешен член на групата „Pussycat dolls“ блеска на фотографиите кои ги споделува на инстаграм од Португалија од романтичното патување. На плажите, по повод роденденот, таа уживаше со своето момче Том Еванс, пренесува Mail Online.

View this post on Instagram

🌅🌊💖 @te11

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Да потсетиме, Никол многу години беше во врска со Луис Хамилтон, но поради преоптовареноста на обврските на двајцата, тој однос беше сведен на тортура, поради што тие го наведоа пренатрупаноста на деловните планови како главна причина за распадот. Тие решија да одат на посебни страни за да можат да се посветат на своите кариери, но се чини дека Никол освен во кариерата ја најде среќата во рацете на Том, кој е седум години помлад.

Никол неодамна наполни 42 години, но се чини дека годините одат во нејзина корист. Освен што се фали за својата завидна младешка фигура на Инстаграм, таа не ги крие романтичните моменти со своето момче.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi