Таа е беспрекорна и во обична тренерка на велосипед!

4 април, 2020
Рози

Навикнати сме да ја гледаме манекенката Рози Хантингтон-Витли беспрекорно облечена во гламурозни тоалети, но овие денови, 32 годишната манекенка не се срами од обичните, опуштени изданија.

Тоа ни го покажуваат и последните папараци фотографии кои ја фатиле Роси возејќи велосипед облечена во дуксер, тренерки и очила за сонце зад кои таа го криеше погледот.

Рози исто така објавила селфи на социјалните мрежи со кое ги развеселила нејзините следбеници, особено мажите бидејќи позирала само во тренерки, а со рацете ги сокрила голите гради.

Рози и Џек се запознале во 2011 година, а 20 годишната разлика никогаш не претставувала проблем за нив, иако врската ја прекинувале неколку пати.

Од раните денови својата љубов се обидувале да ја задржат што е можно подалеку од очите на љубопитните фанови, а во 2016 година ја објавиле веста за нивниот брак. Една година подоцна се родило нивното синче и среќата била уште поголема.