Таа е прочуениот ангел, но со “ѓаволски” добра позадина: Бразилската манекенка фотографирана на плажа во Калифорнија

29 јуни, 2020
28051078-8290861-image-m-3_1588726382892

Бразилската манекенка, Лаис Рибеиро (29), која е еден од “Ангелите на Викторија”, беше фотографирана во костум за капење со леопардски принт на плажата во Малибу.


Славната манекенка е фотографирана додека уживаше на плажа со својот вереник, францускиот кошаркар, Јоаким Ноа (35), со кого се вери минатата година.


29-годишната убавица заблеска во едноделен костим за капење со леопард принт, во кој ги покажа сите свои облини, за какви што сонуваат мажите ширум светот.
Нејзината долга коса ја распушти низ грбот и не носеше шминка, па покажа како изгледа кога е далеку од центарот на вниманието, рефлекторите и модната писта.