Taa e роднина на Здравко Чолиќ! Познатите и нуделе пари за сексуални услуги а сега открива дали е ТРАНВЕСТИТ! (ВИДЕО)

31 август, 2020
чолич


Пред некое време, контроверзната пејачка Ивана Сирена откри дека е крвно поврзана со една од најголемите поп sвезди, Здравко Чолиќ. Како доказ за тоа, таа приложи фотографија од нејзините родители и Чола, а малку подоцна го виде и братот на Здравко, Драган, кој потврди дека се братучеди.


– Не сакав да ја истакнам таа приказна. Да, јас сум крв поврзан со нашата најголема sвезда на Балканот, Здравко Чолиќ. Тоа е преку мојот дедо и прабаба, таа е од фамилијата Чолиќ.

Таа слика е направена во мојата куќа – објасни таа во емисијата „Ексклузив“.

Да ве потсетиме, поранешниот натпреварувач на реалното шоу „Задруга“, Владимир Томовиќ, испрати перверзни пораки до Сирена и дури и понуди сексуални услуги.


Во популарно ТВ-шоу, Ивана проговори за лагите што се кажуваат за неа.Најболната лага е според неа дека таа е  транс сексуална – признава Сирена.

Пејачката кажува дека сама си го дала уметничко име и дека ја носи „титулата“ сирена – фатална жена, со моќен глас уште од 19 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris