ТАА КАЖА „ДА“! Пристигнаа убави вести од романтичното патување

23 август, 2020
da

Фудбалската суперѕвезда, Кристијано Роналдо конечно ја запсоси својата убава девојка, Георгина Родригез.

Долгогодишната двојка предизвикува гласини за веридбата со слатките објави на социјалните мрежи.

Во саботата, 22 август, Кристијано и Георгина објавија исти романтични фотографии на Инстаграм, но во краткиот опис под фотографијата што таа ја објави, кажа повеќе од илјада зборови.

Иако немаше дијамантски прстен на повидок, фудбалската ѕвезда, исто така, суптилно ја сокри раката на Георгина кога позираа за камерата.

Сепак, фановите не можат да престанат да поставуваат прашања, дали нивната врска отиде на следното ниво.

View this post on Instagram

YESSS 🌹

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris