Тамара Тодевска ги напумпа усните, ова е резултатот (ФОТО)

20 октомври, 2020
tamara

Пејачката Тамара Тодевска изминатите неколку месеци е максимално посветена на својот физички изглед.

Вежбањето во теретана и негувањето во козметички и фризерски салони за неа е рутина која не ја заобиколува.

Во денешно време како да останаа многу малку од припадничките на понежниот пол кои не одолеале на трендот да ги зголемат усните или пак не биле задоволни од формата и волументот даден од мајката природа.

За Тамара знаеме дека има природно полни усни, но очигледно посака да бидат уште пополни, можеби не премногу, но доволно за да бидат повпечатливи.

Таа на својот Инсатграм профил го пофали докторот кој ја изведе постапката, па го овековечи моментот на боцкањето, а потоа и финалниот резултат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum